MXLPLAD6.5KP58CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD6.5KP58CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
  • Pranešimas
MXLPLAD6.5KP58CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD6.5KP58CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4729 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-11206
1086-11206-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 69.1A