MXLPLAD6.5KP18CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD6.5KP18CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
  • Pranešimas
MXLPLAD6.5KP18CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD6.5KP18CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7000 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-11146
1086-11146-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 223A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLPLAD6.5KP18CA
MXLPLAD6.5KP18CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V PLAD