MXLPLAD6.5KP17CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD6.5KP17CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 17V 27.6V PLAD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLPLAD6.5KP17CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD6.5KP17CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 17V 27.6V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7554 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 17V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 27.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 18.9V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-11142
1086-11142-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 236A