MXL1.5KE9.1AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE9.1AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE9.1AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXL1.5KE9.1AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE9.1AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7971 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE9.1AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.65V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9756
1086-9756-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 112A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXL1.5KE82AE3
MXL1.5KE82AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
Sandelyje: 8129 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE82AE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE91CAE3
MXL1.5KE91CAE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1
Sandelyje: 8526 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE91CAE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE91A
MXL1.5KE91A
parsisiųsti: MXL1.5KE91A.pdf
MXL1.5KE9.1CA
MXL1.5KE9.1CA
apibūdinimas: TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
parsisiųsti: MXL1.5KE9.1CA.pdf
parsisiųsti: MXL1.5KE9.1A.pdf
MXL1.5KE8.2CAE3
MXL1.5KE8.2CAE3
apibūdinimas: TVS DIODE 7.02V 12.1V CASE-1
parsisiųsti: MXL1.5KE8.2CAE3.pdf
MXL1.5KE91AE3
MXL1.5KE91AE3