MXL1.5KE9.1A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE9.1A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE9.1A.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE9.1A specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE9.1A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8935 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE9.1A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.65V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9755
1086-9755-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 112A Talpa @ dažnumas -