MXL1.5KE7.5CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE7.5CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE7.5CA.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE7.5CA specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE7.5CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7581 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE7.5CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.4V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.13V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9741
1086-9741-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 132A