MXL1.5KE7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE7.5AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE7.5AE3.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE7.5AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE7.5AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9432 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE7.5AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.4V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.13V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9740
1086-9740-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 132A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXL1.5KE75A
MXL1.5KE75A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1
Sandelyje: 8635 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE75A.pdf
RFQ
MXL1.5KE7.5CAE3
MXL1.5KE7.5CAE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
Sandelyje: 7117 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE7.5CAE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE68A
MXL1.5KE68A
apibūdinimas: TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1
parsisiųsti: MXL1.5KE68A.pdf
MXL1.5KE75AE3
MXL1.5KE75AE3