MX1.5KE91CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX1.5KE91CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1
Duomenų lapai: MX1.5KE91CAE3.pdf
  • Pranešimas
MX1.5KE91CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MX1.5KE91CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3722 pcs Duomenų lapas MX1.5KE91CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 77.8V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 125V
Įtampa - suskirstymas (min) 86.5V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9294
1086-9294-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX1.5KE9.1AE3
MX1.5KE9.1AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Sandelyje: 3717 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE9.1AE3.pdf
RFQ
MX1.5KE9.1CA
MX1.5KE9.1CA
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 2984 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE9.1CA.pdf
RFQ
apibūdinimas: TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1