MX1.5KE9.1CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX1.5KE9.1CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
Duomenų lapai: MX1.5KE9.1CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MX1.5KE9.1CA specifikacijos
Dalies numeris MX1.5KE9.1CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2984 pcs Duomenų lapas MX1.5KE9.1CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.65V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9289
1086-9289-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 112A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX1.5KE91CA
MX1.5KE91CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 77.8V 125V CASE-1
Sandelyje: 3237 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE91CA.pdf
RFQ
MX1206
MX1206
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHAS
Sandelyje: 3978 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MX1.5KE9.1AE3
MX1.5KE9.1AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 7.78V 13.4V CASE-1
parsisiųsti: MX1.5KE9.1AE3.pdf
MX1.5KE9.1CAE3
MX1.5KE9.1CAE3
parsisiųsti: MX1.5KE9.1CAE3.pdf
parsisiųsti: MX1.5KE91AE3.pdf
MX1.5KE82CA
MX1.5KE82CA
apibūdinimas: TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
parsisiųsti: MX1.5KE82CA.pdf
MX1.5KE91CAE3
MX1.5KE91CAE3