MPLAD15KP51CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD15KP51CAE3/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS
Duomenų lapai: MPLAD15KP51CAE3/TR.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPLAD15KP51CAE3/TR specifikacijos
Dalies numeris MPLAD15KP51CAE3/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2956 pcs Duomenų lapas MPLAD15KP51CAE3/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 51V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 82.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 56.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas RoHS Compliant Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai MPLAD15KP51CAE3/TRMS Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 183A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPLAD15KP51A
MPLAD15KP51A
Gamintojai: Microsemi Corporation
apibūdinimas: TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
Sandelyje: 4647 pcs
parsisiųsti: MPLAD15KP51A.pdf
RFQ
MPLAD15KP51CAE3
MPLAD15KP51CAE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Sandelyje: 3191 pcs
parsisiųsti: MPLAD15KP51CAE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP51CA
MPLAD15KP51CA
Gamintojai: Microsemi