MPLAD15KP48CAE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP48CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD15KP48CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Duomenų lapai: MPLAD15KP48CAE3.pdf
  • Pranešimas
MPLAD15KP48CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MPLAD15KP48CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3339 pcs Duomenų lapas MPLAD15KP48CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-7275
1086-7275-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 195A