MAPLAD6.5KP58A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD6.5KP58A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V MINI-PLAD
  • Pranešimas
MAPLAD6.5KP58A specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD6.5KP58A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V MINI-PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4905 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas Mini-PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-5092
1086-5092-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 69.1A Talpa @ dažnumas -