MAPLAD6.5KP54AE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD6.5KP54AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 54V 87.1V MINI-PLAD
  • Pranešimas
MAPLAD6.5KP54AE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD6.5KP54AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 54V 87.1V MINI-PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4368 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 54V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 87.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 60V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas Mini-PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-5089
1086-5089-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 74.8A Talpa @ dažnumas -