MAPLAD30KP300CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD30KP300CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300V 483V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD30KP300CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAPLAD30KP300CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD30KP300CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 300V 483V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1613 pcs Duomenų lapas MAPLAD30KP300CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 300V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 483V
Įtampa - suskirstymas (min) 333V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4895
1086-4895-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 62A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD30KP30A
MAPLAD30KP30A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
Sandelyje: 1907 pcs
parsisiųsti: MAPLAD30KP30A.pdf
RFQ
MAPLAD30KP300CA
MAPLAD30KP300CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 483V PLAD