MAPLAD30KP300CA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD30KP300CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300V 483V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD30KP300CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAPLAD30KP300CA specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD30KP300CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 300V 483V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1824 pcs Duomenų lapas MAPLAD30KP300CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 300V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 483V
Įtampa - suskirstymas (min) 333V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4894
1086-4894-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 62A