MAPLAD15KP8.5CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD15KP8.5CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD15KP8.5CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD15KP8.5CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD15KP8.5CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2283 pcs Duomenų lapas MAPLAD15KP8.5CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.44V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4791
1086-4791-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA)
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD15KP85A
MAPLAD15KP85A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Sandelyje: 2956 pcs
parsisiųsti: MAPLAD15KP85A.pdf
RFQ
MAPLAD15KP85CAE3
MAPLAD15KP85CAE3
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 2611 pcs
parsisiųsti: MAPLAD15KP85CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD15KP8.5AE3
MAPLAD15KP8.5AE3
apibūdinimas: TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
parsisiųsti: MAPLAD15KP8.5AE3.pdf
MAPLAD15KP9.0AE3
MAPLAD15KP9.0AE3
apibūdinimas: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
parsisiųsti: MAPLAD15KP9.0AE3.pdf
MAPLAD15KP8.5CA
MAPLAD15KP8.5CA