MAPLAD15KP8.0CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD15KP8.0CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD15KP8.0CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAPLAD15KP8.0CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD15KP8.0CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 8V 13.6V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2087 pcs Duomenų lapas MAPLAD15KP8.0CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.89V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4787
1086-4787-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1101A (1.101kA)
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD15KP85AE3
MAPLAD15KP85AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Sandelyje: 3154 pcs
parsisiųsti: MAPLAD15KP85AE3.pdf
RFQ
MAPLAD15KP8.0A
MAPLAD15KP8.0A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Sandelyje: 2404 pcs
parsisiųsti: MAPLAD15KP8.0A.pdf
RFQ
MAPLAD15KP8.0CA
MAPLAD15KP8.0CA