MAPLAD15KP7.5CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD15KP7.5CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD15KP7.5CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD15KP7.5CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD15KP7.5CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2350 pcs Duomenų lapas MAPLAD15KP7.5CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.33V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4771
1086-4771-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1164A (1.164kA)
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD15KP7.5CA
MAPLAD15KP7.5CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD