MAPLAD15KP7.0CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD15KP7.0CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7V 12V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD15KP7.0CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD15KP7.0CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD15KP7.0CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7V 12V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2213 pcs Duomenų lapas MAPLAD15KP7.0CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.78V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4767
1086-4767-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1251A (1.251kA)