JANTXV1N6631US
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N6631US
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N6631US specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N6631US Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3171 pcs Duomenų lapas
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.6V @ 1.4A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1100V
Tiekėjo prietaisų paketas D-5B Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Military, MIL-PRF-19500/590 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 60ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė E-MELF
Kiti vardai 1086-20003
1086-20003-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 1100V 1.4A Surface Mount D-5B Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4µA @ 1100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.4A Talpa @ Vr, F 40pF @ 10V, 1MHz