JANTXV1N6631
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N6631
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTXV1N6631 specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N6631 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4420 pcs Duomenų lapas
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.6V @ 1.4A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1100V
Tiekėjo prietaisų paketas E-PAK Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Military, MIL-PRF-19500/590 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 60ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė E, Axial
Kiti vardai 1086-19998
1086-19998-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 1100V 1.4A Through Hole E-PAK Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 4µA @ 1100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.4A Talpa @ Vr, F 40pF @ 10V, 1MHz