JANTXV1N5665A
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5665A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5665A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 171V 274V DO13
Duomenų lapai: JANTXV1N5665A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 356 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5665A specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5665A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 171V 274V DO13 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 356 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5665A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 171V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 274V
Įtampa - suskirstymas (min) 190V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-13 (DO-202AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500/500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-13 Kiti vardai 1086-15572
1086-15572-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.5A Talpa @ dažnumas -