JANTXV1N5651A
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5651A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5651A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 47.8V 77V DO13
Duomenų lapai: JANTXV1N5651A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 354 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5651A specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5651A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 47.8V 77V DO13 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 354 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5651A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 47.8V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-13 (DO-202AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500/500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-13 Kiti vardai 1086-15571
1086-15571-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 19.5A Talpa @ dažnumas -