A42MX36-1CQ208
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-1CQ208 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-1CQ208
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 176 I/O 208CQFP
Duomenų lapai: A42MX36-1CQ208.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 33 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 33 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A42MX36-1CQ208 specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-1CQ208 Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 33 pcs Duomenų lapas A42MX36-1CQ208.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 208-CQFP (75x75) Serija MX
Paketas / dėžutė 208-BFCQFP with Tie Bar Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)