A42MX36-1BGG272M
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-1BGG272M
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 202 I/O 272BGA
Duomenų lapai: A42MX36-1BGG272M.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 40 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 40 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
A42MX36-1BGG272M specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-1BGG272M Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 40 pcs Duomenų lapas A42MX36-1BGG272M.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Serija MX
Paketas / dėžutė 272-BBGA Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TC)