30KPA108AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA108AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 108V 175.2V P600
Duomenų lapai: 30KPA108AE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
30KPA108AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 30KPA108AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 108V 175.2V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5353 pcs Duomenų lapas 30KPA108AE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 108V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 175.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 120.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 172.9A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 30KPA108
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA108-B
30KPA108-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 108V 183.96V P600
Sandelyje: 6982 pcs
parsisiųsti: 30KPA108-B.pdf
RFQ
30KPA108A-B
30KPA108A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 108V 175.2V P600
Sandelyje: 5509 pcs
parsisiųsti: 30KPA108A-B.pdf
RFQ
30KPA108A
30KPA108A