30KPA108A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA108A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA108A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 108V 175.2V P600
Duomenų lapai: 30KPA108A.pdf
  • Pranešimas
30KPA108A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA108A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 108V 175.2V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6661 pcs Duomenų lapas 30KPA108A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 108V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 175.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 120.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA108A-ND
30KPA108ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 172.9A