MD250S16M5-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD250S16M5-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD250S16M5-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 250A 1600V M5 PAC
Duomenų lapai: MD250S16M5-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MD250S16M5-BP specifikacijos
Dalies numeris MD250S16M5-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 250A 1600V M5 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2628 pcs Duomenų lapas MD250S16M5-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.6V @ 300A
Technologija Standard Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai MD250S16M5-BPMS Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Three Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 250A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD2721
MD2721
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH PLUNGER ASSMBLY
Sandelyje: 2168 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 2.4GHZ PANEL N FEM BRKT
Sandelyje: 3567 pcs
parsisiųsti: MD24-12.pdf
RFQ
MD250S16M3-BP
MD250S16M3-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: BRIDGE RECT 250A 1600V M3 PAC
parsisiųsti: MD250S16M3-BP.pdf
MD2369B
MD2369B
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TRANS 2NPN 500MA 15V TO78-6
parsisiųsti: MD2369B.pdf
apibūdinimas: TRANS 2PNP 600MA 60V TO78-6
parsisiųsti: MD2905.pdf
MD2310FX
MD2310FX
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: TRANS NPN 700V 14A TO-3PF
parsisiųsti: MD2310FX.pdf
MD240C16D2-BP
MD240C16D2-BP
apibūdinimas: DIODE RECT 1600V 240A D2 PAC
parsisiųsti: MD240C16D2-BP.pdf
MD28-4-A
MD28-4-A
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 28V 112W