MD250S16M3-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD250S16M3-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD250S16M3-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 250A 1600V M3 PAC
Duomenų lapai: MD250S16M3-BP.pdf
  • Pranešimas
MD250S16M3-BP specifikacijos
Dalies numeris MD250S16M3-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 250A 1600V M3 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2663 pcs Duomenų lapas MD250S16M3-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.6V @ 300A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas M3
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module Kiti vardai MD250S16M3-BPMS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Three Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 1600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 250A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD28-4-A
MD28-4-A
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 28V 112W