GBU10D-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU10D-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GBU10D-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECTIFIER 10A 200V GBU
Duomenų lapai: GBU10D-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GBU10D-BP specifikacijos
Dalies numeris GBU10D-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECTIFIER 10A 200V GBU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132087 pcs Duomenų lapas GBU10D-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 200V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas GBU
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, GBU Kiti vardai GBU10D-BPMS
GBU10DBP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Through Hole GBU Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A Bazinės dalies numeris GBU10