GBU10B-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU10B-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GBU10B-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECTIFIER 10A 100V GBU
Duomenų lapai: GBU10B-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GBU10B-BP specifikacijos
Dalies numeris GBU10B-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECTIFIER 10A 100V GBU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116279 pcs Duomenų lapas GBU10B-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 100V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas GBU
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, GBU Kiti vardai GBU10B-BPMS
GBU10BBP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole GBU Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A Bazinės dalies numeris GBU10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GBU10D
GBU10D
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE BRIDGE 200V 10A GBU
Sandelyje: 81553 pcs
parsisiųsti: GBU10D.pdf
RFQ
GBU10G
GBU10G
apibūdinimas: DIODE BRIDGE 400V 10A GBU
Sandelyje: 74128 pcs
parsisiųsti: GBU10G.pdf
RFQ
GBU10A
GBU10A
apibūdinimas: DIODE BRIDGE 50V 10A GBU
parsisiųsti: GBU10A.pdf
GBU1010-G
GBU1010-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: RECT BRIDGE GPP 1000V 10A GBU
parsisiųsti: GBU1010-G.pdf
GBU10J
GBU10J
apibūdinimas: DIODE BRIDGE 600V 10A GBU