GBJ15005-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBJ15005-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GBJ15005-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBJ
Duomenų lapai: GBJ15005-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
GBJ15005-BP specifikacijos
Dalies numeris GBJ15005-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107647 pcs Duomenų lapas GBJ15005-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 50V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.05V @ 7.5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas GBJ
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, GBJ Kiti vardai GBJ15005-BPMS
GBJ15005BP
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 50V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15A Bazinės dalies numeris GBJ15005