GBJ15005
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBJ15005 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GBJ15005
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas RECT BRIDGE GPP 50V 15A GBJ
Duomenų lapai: GBJ15005.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
GBJ15005 specifikacijos
Dalies numeris GBJ15005 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas RECT BRIDGE GPP 50V 15A GBJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5190 pcs Duomenų lapas GBJ15005.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 50V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.05V @ 7.5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas GBJ
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP, GBJ Kiti vardai GBJ15005DI
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Single Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15A
Bazinės dalies numeris GBJ15005
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GBJ1501-BP
GBJ1501-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: RECT BRIDGE GPP 15A 100V GBJ
Sandelyje: 104365 pcs
parsisiųsti: GBJ1501-BP.pdf
RFQ
GBJ1010-F
GBJ1010-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: RECT BRIDGE GPP 1000V 10A GBJ
Sandelyje: 60217 pcs
parsisiųsti: GBJ1010-F.pdf
RFQ
GBJ15005-F
GBJ15005-F
apibūdinimas: RECT BRIDGE GPP 50V 15A GBJ
parsisiųsti: GBJ15005-F.pdf
GBJ1010-G
GBJ1010-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: BRIDGE DIODE 10A 1000V GBJ
parsisiųsti: GBJ1010-G.pdf
GBJ15005-BP
GBJ15005-BP
apibūdinimas: RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBJ
parsisiųsti: GBJ15005-BP.pdf
GBJ15005TB
GBJ15005TB
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1PHASE 50V 15A GBJ