DSC1121CI1-024.0000
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CI1-024.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121CI1-024.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121CI1-024.0000.pdf2.DSC1121CI1-024.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
770 pcs
  • Pranešimas
DSC1121CI1-024.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121CI1-024.0000 Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95884 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121CI1-024.0000.pdf2.DSC1121CI1-024.0000.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
"Shell" stilius 2.25 V ~ 3.6 V Serija DSC1121
RoHS statusas Tube Reitingai AEC-Q100
Polarizacija 6-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Gamintojo kodas DSC1121CI1-024.0000 Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Dažnio tolerancija ±50ppm Dažnumas - 1 rezultatas 22mA
Dažnumas 24MHz Išplėstas aprašymas 24MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1121CI1-050.0000T
DSC1121CI1-050.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5547 pcs
parsisiųsti: DSC1121CI1-050.0000T.pdf
RFQ
DSC1121CI1-025.0000
DSC1121CI1-025.0000
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 97510 pcs
parsisiųsti: DSC1121CI1-025.0000.pdf
RFQ
DSC1121CI1-024.0000
DSC1121CI1-024.0000
apibūdinimas: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
parsisiųsti: DSC1121CI1-024.0000.pdf
DSC1121CE5-050.0000
DSC1121CE5-050.0000
parsisiųsti: DSC1121CE5-050.0000.pdf
DSC1121CI1-024.0000T
DSC1121CI1-024.0000T