DSC1121CE5-050.0000
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CE5-050.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121CE5-050.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121CE5-050.0000.pdf2.DSC1121CE5-050.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1121CE5-050.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121CE5-050.0000 Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5241 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121CE5-050.0000.pdf2.DSC1121CE5-050.0000.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
"Shell" stilius 2.25 V ~ 3.6 V Serija DSC1121
RoHS statusas Tube Reitingai AEC-Q100
Polarizacija 6-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas DSC1121CE5-050.0000
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Dažnio tolerancija ±10ppm
Dažnumas - 1 rezultatas 22mA Dažnumas 50MHz
Išplėstas aprašymas 50MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable apibūdinimas OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA