DSC1121CI1-024.0000T
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CI1-024.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121CI1-024.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121CI1-024.0000T.pdf2.DSC1121CI1-024.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1121CI1-024.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1121CI1-024.0000T Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98922 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121CI1-024.0000T.pdf2.DSC1121CI1-024.0000T.pdf
Įveskite MEMS (Silicon) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
"Shell" stilius 2.25 V ~ 3.6 V Serija DSC1121
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai AEC-Q100
Polarizacija 6-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai 576-4868-2
DSC1121CI1-024.0000T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Gamintojo kodas DSC1121CI1-024.0000T
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnumas - 1 rezultatas 22mA Dažnumas 24MHz
Išplėstas aprašymas 24MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1121CE5-100.0000
DSC1121CE5-100.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5660 pcs
parsisiųsti: DSC1121CE5-100.0000.pdf
RFQ
DSC1121CI1-050.0000T
DSC1121CI1-050.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5547 pcs
parsisiųsti: DSC1121CI1-050.0000T.pdf
RFQ
DSC1121CI1-024.0000T
DSC1121CI1-024.0000T
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
parsisiųsti: DSC1121CI1-024.0000T.pdf
DSC1121CI2-008.0000
DSC1121CI2-008.0000
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
parsisiųsti: DSC1121CI2-008.0000.pdf