BZX84C6V2W-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZX84C6V2W-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C6V2W-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C6V2W-TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C6V2W-TP specifikacijos
Dalies numeris BZX84C6V2W-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 996896 pcs Duomenų lapas BZX84C6V2W-TP.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C6V2W-TPMSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V Bazinės dalies numeris BZX84C6V2