BZX84C6V2W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C6V2W-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C6V2W-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C6V2W-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C6V2W-7 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C6V2W-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1049566 pcs Duomenų lapas BZX84C6V2W-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C6V2W7 Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V Bazinės dalies numeris BZX84C6V2