SST26WF040BAT-104I/NP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF040BAT-104I/NP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST26WF040BAT-104I/NP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8USON
Duomenų lapai: SST26WF040BAT-104I/NP.pdf
  • Pranešimas
SST26WF040BAT-104I/NP specifikacijos
Dalies numeris SST26WF040BAT-104I/NP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8USON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60432 pcs Duomenų lapas SST26WF040BAT-104I/NP.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1.5ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-USON (2x3)
Serija SST26 SQI® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Mb (512K x 8)
Atminties sąsaja SPI - Quad I/O Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-USON (2x3) Laikrodžio dažnis 104MHz