SST26WF040B-104I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF040B-104I/SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST26WF040B-104I/SN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: SST26WF040B-104I/SN.pdf
  • Pranešimas
SST26WF040B-104I/SN specifikacijos
Dalies numeris SST26WF040B-104I/SN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82825 pcs Duomenų lapas SST26WF040B-104I/SN.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1.5ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST26 SQI® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Mb (512K x 8)
Atminties sąsaja SPI - Quad I/O Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 104MHz