SST25VF080B-80-4I-S2AE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF080B-80-4I-S2AE
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: SST25VF080B-80-4I-S2AE.pdf
  • Pranešimas
SST25VF080B-80-4I-S2AE specifikacijos
Dalies numeris SST25VF080B-80-4I-S2AE Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5799 pcs Duomenų lapas SST25VF080B-80-4I-S2AE.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai SST25VF080B804IS2AE
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 8Mb (1M x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas FLASH "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 80MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 80MHz