SST25VF080B-80-4I-QAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF080B-80-4I-QAE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF080B-80-4I-QAE
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8WSON
Duomenų lapai: SST25VF080B-80-4I-QAE.pdf
  • Pranešimas
SST25VF080B-80-4I-QAE specifikacijos
Dalies numeris SST25VF080B-80-4I-QAE Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5012 pcs Duomenų lapas SST25VF080B-80-4I-QAE.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-WSON
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 80MHz 8-WSON
Laikrodžio dažnis 80MHz Bazinės dalies numeris SST25VF080B