SST25VF032B-80-4I-S2AF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF032B-80-4I-S2AF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: 1.SST25VF032B-80-4I-S2AF.pdf2.SST25VF032B-80-4I-S2AF.pdf3.SST25VF032B-80-4I-S2AF.pdf
  • Pranešimas
SST25VF032B-80-4I-S2AF specifikacijos
Dalies numeris SST25VF032B-80-4I-S2AF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai SST25VF032B804IS2AF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 32Mb (4M x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas FLASH "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI 80MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 80MHz