SST25VF032B-66-4I-S2AF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF032B-66-4I-S2AF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 32M SPI 66MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: 1.SST25VF032B-66-4I-S2AF.pdf2.SST25VF032B-66-4I-S2AF.pdf3.SST25VF032B-66-4I-S2AF.pdf
  • Pranešimas
SST25VF032B-66-4I-S2AF specifikacijos
Dalies numeris SST25VF032B-66-4I-S2AF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 32M SPI 66MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 32Mb (4M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI 66MHz 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 66MHz Bazinės dalies numeris SST25VF032B