PIC24FV32KA304-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV32KA304-I/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV32KA304-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: PIC24FV32KA304-I/PT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC24FV32KA304-I/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV32KA304-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 34076 pcs Duomenų lapas PIC24FV32KA304-I/PT.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Kiti vardai PIC24FV32KA304IPT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 38
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 16x12b