PIC24FV32KA304-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV32KA304-E/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV32KA304-E/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: PIC24FV32KA304-E/PT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
PIC24FV32KA304-E/PT specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV32KA304-E/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 33370 pcs Duomenų lapas PIC24FV32KA304-E/PT.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 38 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)