PIC24FV16KA301T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV16KA301T-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SSOP
Duomenų lapai: PIC24FV16KA301T-I/SS.pdf
  • Pranešimas
PIC24FV16KA301T-I/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV16KA301T-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 45274 pcs Duomenų lapas PIC24FV16KA301T-I/SS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC24FV16KA301T-I/SS-ND
PIC24FV16KA301T-I/SSTR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 17
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 20-SSOP Duomenų keitikliai A/D 12x12b