PIC24FV16KA301-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV16KA301-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV16KA301-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: PIC24FV16KA301-E/SO.pdf
  • Pranešimas
PIC24FV16KA301-E/SO specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV16KA301-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5774 pcs Duomenų lapas PIC24FV16KA301-E/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (5.5K x 24) FLASH 20-SOIC Duomenų keitikliai A/D 12x12b