PIC24FV08KM101-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV08KM101-E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP
Duomenų lapai: 1.PIC24FV08KM101-E/SS.pdf2.PIC24FV08KM101-E/SS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
335 pcs
  • Pranešimas
PIC24FV08KM101-E/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV08KM101-E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 41859 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FV08KM101-E/SS.pdf2.PIC24FV08KM101-E/SS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-SSOP