PIC24FV08KM101-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FV08KM101-E/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC24FV08KM101-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: 1.PIC24FV08KM101-E/P.pdf2.PIC24FV08KM101-E/P.pdf
  • Pranešimas
PIC24FV08KM101-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC24FV08KM101-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5089 pcs Duomenų lapas 1.PIC24FV08KM101-E/P.pdf2.PIC24FV08KM101-E/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 8KB (2.75K x 24) FLASH 20-PDIP Duomenų keitikliai A/D 16x10b/12b